üsküdarda cinayet

İsimli konu WH 'Müzik ve Sanat' kategorisinde, Üsküdarlı genç üyesi tarafından 5 Temmuz 2010 tarihinde yazılmıştır. üsküdarda cinayet hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. Arkadaşlar sene 1997 cavuşdere cad. park üstündede benim şahit oldugum bi cinayet seyri var koko lakaplı ümit bülent gencer tarafından kafasına sıkılarak öldürülmüştü ne yazıkki bu mevzu öylec silindi gitti bülent gencer ve koko aynı zamandada hemşeriydi öldüren kişi 2 sene bile ceza yatmadan tahliye edildi.... buda benim semtimde gercekleştigi için paylaştım. metin önbaş cinayetinide çok iyi hatırlıyorum bide rahmetli nurettin abininkini
    5 Temmuz 2010
  2. üsküdarda cinayet Cevapları

3. metin önbaş cinayetini hatırlıyorum zannedersem kalaşnikof tüfekle öldürülmüştü ne için böylessine öldürüldü bilmiyorum.!
    10 Mart 2011
  4. Aynen öylee kaleşnikofla vuruldu çok zıplayana havan topu bile atarlar kardeş metin bir dönemler nasibini BÜLENT GENCER,DEN ALACAKTIDA NASİP OLMADI O DÖNEM koko lakaplı ümiti öldürdü metin paçayı zor kurtarmıştı....
    19 Mart 2011
  5. ewt metin hakkında çok şey duymuştum onun gibi yürekli biri daha üsküdara gelmez diyorlardı..!
    22 Mart 2011
  6. Yok o iş öyle degil metin bazı abilerin maşasıydı üsküdarda koko iyiydi nurettin daha saglamdı ama kim hayattaysa bana göre o saglam BÜLENT GENCER SON GAZ Devam ediyor benim duydugum öylee ama üsküdarda degil şimdi heralde.
    23 Mart 2011
  7. Aarkadaşlar ben yakinen tanırım cezaevinden firar etti bursada iki kişiyi öldürdü taksimde ıngiliz bir gazeteciyi vurdu büyük reislerden birine büyük gider yaptı bugün 18 eylül 2012 kağıthane bir kişiyi öldürdü üç kişiyi yaraladı
    18 Eylül 2012
  8. abiler abla olmuş dostum herkez ayıq olsun
    21 Ocak 2014
  9. bizim ayık olduğumuz yerde herkez cacık oluyor yeğeeen;)
    16 Ağustos 2014
  10. Ağzı olan bilip bilmeden konuşuyor işte. öncelikle başın sağolsun kardeşim. Metin abiyi çok iyi tanırdım ben. Delikanlı ve yürekli biriydi. Selamsızdaki birçok kişi ondan korkardı. sonucunda kalleşce öldürüldü yürekleri yetmezdi çünkü. Saldırgan yakalandı mı hiçbir fikrim yok ama
    22 Kasım 2015
  11. metin abiyi yakınen tanırdım gerçekten delikanlı biriydi. Selamsızlılar bile ondan çok korkarlardı. Ağzı olanlar bilip bilmeden konuşuyor işte. Mekanı cennet olsun..
    25 Ocak 2016
soru sor

üsküdarda cinayet

Alakalı Aramalar:

1. bülent gencer cinayet

,
  2. metin önbaş cinayeti

,
  3. bülent gencer cinayeti

,
  4. metin önbaş,
  5. koko ümit