Ünlülerin araba tercihi nasıl?

İsimli konu WH 'Tuning' kategorisinde, Kyren üyesi tarafından 6 Aralık 2007 tarihinde yazılmıştır. Ünlülerin araba tercihi nasıl? hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Eğlence dünyasının ünlülerinin kullandıkları otoların genelde cip oldukları ortaya çıktı.

  [​IMG]

  TARKAN: Küçüklüğünden beri cipleri çok beğendiğini söyleyen megastar Tarkan, şimdilerde bu hayaline kavuşmuşa benziyor. 100 bin Euro'luk Land Rover marka cipe binen Tarkan, bu aracın yanı sıra bir de Chevrolet marka minibüse sahip.

  [​IMG]

  AYSUN KAYACI: Oynadığı Pepsi reklamlarından kazandığı parayla aldığı 140 bin Euro'luk Range Rover'la gecelerde boy gösteriyor. Aracına gözü gibi bakan Kayacı'nın cipini kirli görmek mümkün değil.

  İZEL: Uzun süredir ortalarda görünmeyen ve yeni albüm çalışmaları için stüdyoda gecesini gündüzüne katan İzel, 95 bin Euro'luk Range Rover cipe biniyor.


  [​IMG]

  DAVUT GÜLOĞLU: Karadenizli türkücü Davut Güloğlu'nun BMW Z3'ün yanı sıra bir de 120 bin dolarlık Infiniti'si var. Güloğlu, otomobil tutkusundan asla vazgeçemeyeceğini belirtiyor.

  [​IMG]

  TAN SAĞTÜRK: Ünlü balet geçirdiği hastalığı geride bırakarak kendisine 55 bin Euro vererek yepyeni 2008 model Dodge Nitro marka bir cip aldı. Sevgilisi Bergüzar Korel'le birlikte İstanbul gecelerinde cipiyle sık sık objektiflere yakalanıyor.

  EBRU ŞALLI: Kocası geçen ay Ebru'ya 175 bin Euro'luk, 2008 model bir Dodge hediye eti.


  [​IMG]

  ŞAHAN GÖKBAKAR: Ünlü stand-up'çı Şahan Gökbakar yaptığı programlar ve oynadığı reklamlardan aldığı parayla 135 bin Euro'luk bir Audi Q7 cip aldı. Artık her yere bu cipiyle giden Gökbakar, nazardan çok korktuğunu belirtiyor.

  [​IMG]

  ÇAĞLA KUBAT: Otomobilde Volkswagen'den vazgeçmiyor. Son olarak bu markanın Golf Plus modelini aldı. Çağla 'Benim için otomobil sadece gereksinim, bunun ötesine geçemez. Zaten zorda kalmadıkça otomobile binmiyor, yakın yerlere yaya gitmeyi tercih ediyorum' diyor.

  [​IMG]

  SERDAR ORTAÇ: Mercedes'i çok seven Serdar Ortaç'ın SLK 300'ü var. Bazen de şoförünün kullandığı Volkswagen Transporter'a biniyor.

  [​IMG]

  ALİŞAN: Otomobile düşkünlüğüyle bilinen Alişan daha önce kullandığı BMW X5 marka cipini sattı; şimdi 120 bir Euro'luk BMW 6.45 Coupe kullanıyor.

  [​IMG]

  TUĞBA EKİNCİ: 2004 model Jaguar S Type modeli bir otosu var. 90 bin Euro fiyatla satışa sunulan araç, görenleri gerçekten kıskandırıyor.

  [​IMG]

  ŞEBNEM DÖNMEZ: Şoförünün kullandığı 130 bin YTL'lik bir Transporter'a biniyor.

  DENİZ SEKİ: Volkswagen Transporter minibüs kullanıyor. VIP model aracın fiyatı tam 130 bin YTL.

  HÜSNÜ ŞENLENDİRİCİ: Deniz Seki'ninki gibi bir Transporter'ı var.
  6 Aralık 2007
  #1
 2. Ünlülerin araba tercihi nasıl? Cevapları

 3. paylasim icn saol...
  6 Aralık 2007
  #2
 4. serdar ortac ın araba iii
  12 Aralık 2007
  #3
 5. paylaşım için saol
  12 Ağustos 2008
  #4
soru sor

Ünlülerin araba tercihi nasıl?

Alakalı Aramalar:

 1. serdar ortaçjipi

  ,
 2. serdar ortac araba markasi

  ,
 3. alişanın arabası

  ,
 4. jaguar s type nasil araba