PS Vita Satışları 1.2 Milyonu Geçti

İsimli konu WH 'Konsol Oyunları' kategorisinde, CormoRant üyesi tarafından 3 Mart 2012 tarihinde yazılmıştır. PS Vita Satışları 1.2 Milyonu Geçti hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. [h=2]PS Vita Satışları 1.2 Milyonu Geçti[/h]


  [​IMG]

  Sony yaptığı duyuruyla 26 şubat tarihi itibariyle tüm dünyada PS Vita satışlarının 1.2 milyonu aştığını duyurdu. Bunun yanı sıra dijital ve kutulu oyun satışları da 2 milyon satış rakamına erişmiş.

  Konu hakkında açıklama yapan Sony'nin önde gelen isimlerinden Andrew House, PS Vita'nın gerçek anlamda zengin içerikli taşınabilir konsol eğlencesi sunmayı hedefleyerek tasarlandığını ve satış rakamlarıyla bunun müşterilere olan yansımasını gördüklerini belirtti:


  "Tedarik sürecinde 3. parti yapımcı ve dağıtımcılarla ortak çalışarak en iyi marka ve oyun isimlerini PS Vita'da oynanabilir kılacağız. 2012 yılında sunacağımız oyunlar dünyanın her köşesindeki oyuncu için birşeyler sunacak."

  Sanırız bu noktada House, hem Japon hem de batılı oyuncuları tatmin edecek bir liste sunacaklarını ima etmiş. Şu an için Japonyada pek başarılı olamayan el konsolu batıda daha çok ilgi görüyor. Elbette ki bunda en büyük sebep oyun paletinde Japonlara hitap eden oyun sayısının azlığı.​

  3 Mart 2012
  #1
 2. PS Vita Satışları 1.2 Milyonu Geçti Cevapları

soru sor

PS Vita Satışları 1.2 Milyonu Geçti