Müzikle Yaşamak Ve Şarkıcılık

İsimli konu WH 'Müzik ve Sanat' kategorisinde, babyface06 üyesi tarafından 11 Kasım 2010 tarihinde yazılmıştır. Müzikle Yaşamak Ve Şarkıcılık hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. ben müzik olmadan yaşayamayan bir insanım.. her anımı onla geçiriyorum hislerime tercüman olan şarkılar genellikle fantazi içerikli slow dinlediğinde insanı alıp çook uzaklara götüren yada söylediğinde etrafında insanlar olsa bile sanki o an apayrı bir dünyanın içine sokan, giren şarkılar..
    evet birde yakışıklı ve çok güzel şarkı okuyan biriyim eminim aramızda tipi olduğu kadar seside güzel olanlar ve aynı duyguları paylaşanlar vardır onlarla tanışmak isterdim çünkü aynı hobileri paylaştığım kişilerle daha çabuk ve sıkı (sanalda olsa) dostluklar kurulabiliyor
    sesim olduğu için iyi şarkı söyleyebiliyordum ve yetenekli biriyim yalnız bi şarkıcıyı örnek aldım ve onun şarkılarını söledim sesimde ince tiz olduğu için ve devamlı onun şarkılarıyla uğraştığım tarzını şarkı söleme stilini biraz anladığım için millet beni hep ona benzetiyor tipimide sesimide.. [​IMG]
    ama gel gelelim zamanla sesim bozuldu yıprandı diyebilirm ki %60 oranında sesimi kaybettim bunda sesimi yanlış kullanmanın ve reflü hastalığımın etkisi çok fazla..
    fakat şarkıcı olmayı çok istedim senelerdir hayal ettim ama olmadı ve olmayacağını da ve bu ses
    benzerlikliğinden dolayı olmayacağınıda zannediyorum üstelik sadece güzel şarkı söyleyebiliyorum
    albüm çıkarmak beste yapmak aranjör bulmak sponsor bulmak.. gibi şeylerin içine de girmedim hiç nedir nasıldır nasıl yapılır hiç bilmem anlamam..
    benim en çok istediğimde beste yapmaktı ama o işde yeteneğim pek yok ama bazen bakıyorum çok kaliteli bi sesi olmayan beste yapmayan insanlar bile albüm çıkarıyor adınıda ben buraya tırnaklarımla geldim koyuyor bence bu camiada bulunmanın tek yolu para artık ve tabi kaliteli bir ses tabi bayanlar bazen fiziksel güzelliklerini ince seslerini kullanarak biraz da yeteneği varsa bu iş içine giriyorlar ve şanlı iseler yapıyorlar ve yıldızı parlayanlar oluyor
    ama bu işi yapmak yetenek ve yaratıcılık gerektiriyor yinede bence..
    ben kendi çapımda şarkıcı olmaya devam edecem ama bu yazıyı okuyupda beni anlayanlar olacağını düşündüğüm için yazma gereği duydum adım sanım saklı kalsın..
    müzik adına konuşmak isterseniz buraya yazın eminim benim gibiler vardır aranızda çünkü
    bu ülkede şarkı dinleyen ve söyleyen her insan birer tarkan birer emrah birer ismail birer doğuştur veya diğerleridir.. [​IMG]
    sevgiler...
    11 Kasım 2010
  2. Müzikle Yaşamak Ve Şarkıcılık Cevapları

3. ben ingiliz şu an istanbul da en ii müzik bence rock,pop,rap ve dierleri deil kla****** bana katılmiorsaniz dinler ve anlarsiniz.:
    11 Kasım 2010

4. bana göre müzik evrenseldir her tür müzikde yaplır dinlenir sevilir.. önemli olan kaliteli müzik yapmaktır...
    12 Kasım 2010
  5. Bu yazıya katılıyorum...Müzik her insanın yapması gereken bir şeydir ve evrenseldir...
    Ben müziği anlatmaya başlarsam çok uzun sürecek çünkü müzik anlatılmaz yaşanır,bunu müzikle ilgilenenler daha iyi bilir.
    25 Şubat 2016
soru sor

Müzikle Yaşamak Ve Şarkıcılık

Alakalı Aramalar:

1. reflu sesimi kaybettim