İkizler Burcu Temmuz 2012 Yorumu

İsimli konu WH 'İkizler' kategorisinde, .мєℓσ∂у. üyesi tarafından 28 Haziran 2012 tarihinde yazılmıştır. İkizler Burcu Temmuz 2012 Yorumu hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. İkizler Burcu Temmuz 2012 Yorumu


  Bu ay eviniz ve aileniz sizin için önem kazanmaya başlayacak sevgili ikizler. Bu ay genelde ailevi konulara odaklanabilirsiniz. Sosyal ortamlarda ve arkadaş çevrenizde sizi heyecanlandıracak, değişik olayların peşinden gitmeye hevesli olacaksınız.


  Arkadaşlarınız ve sizi sevenler hayatınıza önemli değişimleri taşıyabilir. Ayrıca kafanızı kurcalayan ayrıntılar ve aile hayatınız üzerine yoğunlaşabilirsiniz. Hayatınıza karşı alacağınız kararlarda, ailenizden istediğiniz desteği bugün göremeyebilirsiniz.


  Onun dışında beklenmedik yerlerden güzel şanslar elde edeceksiniz. 12 Temmuz'da kendi düşüncelerinizi aile hayatınızda öne çıkarmak isteğiniz sizi sabırsız yapabilir.

  Bir konu kafanıza takıldığında hemen onu yapmak istiyorsunuz. Bu da ailevi ilişkilerinizde sizi zorlayabilir. Temmuz ayının 18 ve 20 günlerinde daha keyifli yanlarına odaklanabilirsiniz. Varsa çocuğunuzla ilgili konular bu zamanda ön planda olacak.

  Aşıksanız 23 Temmuz'dan sonra sevdiğiniz insanla keyfinize diyecek olmayabilir. Ayrıca hayatınıza dair konuşma ve görüşmelerinizde hızlanmalar yaşanabilir. Önemli işlerinizi öğleden sonra tamamlamaya çalışın. Ay sonu ise, dinlenmekten çok günlük rutin işlerinizin peşinden koşabilirsiniz.
  28 Haziran 2012
  #1
 2. İkizler Burcu Temmuz 2012 Yorumu Cevapları

soru sor

İkizler Burcu Temmuz 2012 Yorumu