İKİZLER burcu Çocukları

İsimli konu WH 'İkizler' kategorisinde, BenJAMİN TM® üyesi tarafından 30 Kasım 2007 tarihinde yazılmıştır. İKİZLER burcu Çocukları hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Parlak gözleriyle kısa zamanda etraflarıyla ilgilenmeye başlarlar. İkizler çocukları, dikkatini çeken yerlere, yükseklere bir şekilde ulaşıp, dokunmaktan çok hoşlanırlar. Onların çift karakterli olduğu söylenir bu nedenle ebeveynleri onları anlamakta, tanımakta zorlanırlar. Bu burcun çocukları çok neşeli ve güler yüzlü olurlar. Devamlı hareket halindedirler, bulundukları yerin altını üstüne getirmekte hiç gecikmezler. İkizler burcunda doğan çocukların sanata olan merakı daha küçük yaşlarda başlar. Resim, müzik ya da dansa karşı çok yeteneklidirler.

  Çok zekidirler fakat çok çabuk sıkıldıklarından bir konu ile fazla ilgilenemezler. Bu da kolayca hata yapmalarına neden olabilir. Genelde az uyurlar. Bu, aile büyüklerinin. Özellikle geceleri kalkıp iyi olup olmadıklarını kontrol etmelerine sebep olur. Konuşmayı erken yaşta öğrenirler. Yeni kelimeleri büyük bir hızla hafızalarına yerleştirirler. İkizler çocukları zeki ve kıskançtırlar.

  Hiç durmadan sorular sorarlar. Kendilerine bilgisayar ya da boyama gibi türlü uğraşlar edinirler. Genellikle sevgi dolu ve iyi huyludurlar ama disiplin gerektiği zaman bunun neden uygulandığını bilmeye ihtiyaçları vardır. Okul hayatları tembel oldukları için ebeveynleri için zor geçer. İlgisini çabuk kaybettiği için sürekli özel dersler almak zorunda kalabilirler. Pratik zekası ile İkizler istedikleri okul aktivitesinde başarılı olabilirler. İnsanlarla olan iyi ilişkileri onları hayatta hızla yükseltir.

  AİLE HAYATI​


  Büyük ve mutlu bir ailenin parçası olmaktan çok hoşlanırlar. Çok hareketli ama hassas İkizler çocuklarının ailesinden beklediği, sürekli bir anlayış ve sevgidir. İlgi alanları çabuk değişen bu çocukları oyalamak gerekir. Onlarla konuşmak, ruhlarının derinliğine inmek ve onları dinlemek hoşlarına gider. Tenkit yerine doğru yolu başka bir metot ile anlatmak daha iyi olacaktır. Eleştirilmekten çok sıkılan bu çocuklar dırdırcı ebeveyn karşısında ileride ailelerinden kopma eğilimi gösterebilirler. Eğlenceli ve destekleyici bir aile ortamı onlar için idealdir.

  Okul hayatında çıkabilecek sorunlarla da anne babasından destek almak isterler. Okulda başarılı olmak istemelerine rağmen çalışmak istemezler, bu davranışlarını da haklı gösterebilecekleri yollar ararlar. Hızlı ve çok konuşan ikizler, kız ve erkek kardeşlerini sorularıyla bunaltabilirler. Aile içinde hep onun sözü dinlensin, hep onun istedikleri yapılsın diye, ön plana atlarlar. Kalabalık bir aile toplantısında herkesin gözbebeği olmak isterler.

  Zeka yarışmaları ve çeşitli oyunlar oynamaktan hoşlanırlar. İyi bir ruh halinde başarılı bir tartışmacıdırlar. Çünkü kelimelerle araları çok iyidir ve onlara istedikleri şekli rahatlıkla veririler. Doğal olarak çok sosyaldirler. Her zaman yeni arkadaşlar edinirler. Mutluluklarını kız kardeş veya erkek kardeşleri ile paylaşmaktan mutluluk duyarlar.
  30 Kasım 2007
  #1
 2. İKİZLER burcu Çocukları Cevapları

 3. 5 Nisan 2008
  #2
 4. 17 Ağustos 2008
  #3
 5. :hehehe:YA BU COK UZUN OKUYAMADIM
  23 Ağustos 2008
  #4
 6. :(heryer çiçek böcek kaynıyor
  herkes eğlenmeye giriyor
  hiç eğlenmedim ben
  hep seni bekledim birtanem
  millet denizde oynuyor
  bense seni bekleyip duruyorum
  ne zaman döneceksin be aşkım güneş beni yiyiyor
  artık güneş beni yiyiyor

  tam 3 ay geçti
  yapraklar dökülmeye başladı
  heryer de sarı bir örtü kaplıydı
  ama tek sen farkedemedin

  heryere lapa lapa kar yağıyordu
  bembeyaz koca bir bulut kaplıydı
  seni bulamadım ama sonra aldım ki haberi
  meğersem sen ölmüssün


  çok acı bu yha ne biçim bi kızım ben ühüü:(
  3 Eylül 2008
  #5
 7. Paylaşım için teşekkürler......
  28 Eylül 2008
  #6
 8. tesekkurle guzel olmus ama birazcik uzun:)
  27 Ekim 2008
  #7
 9. yaw tam beni anltt ha ben ikizlerimde ama gerçekten tam ben..
  29 Ekim 2008
  #8
 10. ThanxSs . . .
  30 Ekim 2008
  #9
 11. ben ikizler burcuyum .Siz demişsinizki tembeldiller lise 2 de okuyorum ve hiç tembel değilim.Çoğu arkadaşımda ikizler onlarda hiç tembel değiller lütfen yani doğru şeyler yazın lütfennnnnnnnnnnnnnn..........................
  20 Mayıs 2013
  #10
soru sor

İKİZLER burcu Çocukları

Alakalı Aramalar:

 1. ikizler çocuğu

  ,
 2. ikizler burcu çocuğu

  ,
 3. ikizler burcunun ozellikleri kiz cocuk

  ,
 4. ikizler burcu cocuklarda,
 5. ikizler burcu çocuğunun okul hayatı