God of War® III 17 Mart'tan itibaren satışta!

İsimli konu WH 'Konsol Oyunları' kategorisinde, WinampHellBoy üyesi tarafından 13 Mart 2010 tarihinde yazılmıştır. God of War® III 17 Mart'tan itibaren satışta! hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. God of War® III 17 Mart'tan itibaren satışta!
    [​IMG]Tarih: 24 02 2010

Kratos’un ona ihanet eden tanrılara ve bütün Antik Yunan dünyasına olan öfkesinin zincirleri kırılırken, God of War® III Playstation 3’e geri dönüyor.

17 Mart'tan itibaren raflarda yerini alacak oyunun kahramanı Kratos, Olympus ve Zeus’u yok etmek için çıkacağı acımasız macerada mitolojinin en karanlık yaratıklarıyla yüzleşmek ve birbirinden zorlu bulmacaları çözmek zorunda.
    13 Mart 2010
  2. God of War® III 17 Mart'tan itibaren satışta! Cevapları

3. God Of War 1 ve 2 yi defalarca bitirdim aklıma geldıkce haladaha oynarım ama Ps 3 te God Of War 3 bitirme sansım olmaz herhalde keşke Ps 2 için cıkarsalar
    8 Haziran 2010
  4. Bizim Burda Play Cafe Var Adam Sabah 11 Den Gece 10 a Kadar Bitirdi Oyunu Oynarken Gördüm Deli Gibi Bağırıyo :D:D
    11 Haziran 2010
  5. bende god of war 3 war bitirdim isterseniz satarım ps3 için ama..=) zaten ps3 te war tek
    4 Aralık 2010
  6. Konu biraz hort olcak ama :D Neyse : Bence GOW III beklenilen başarıyı sergileyemedi.Niye diye sorarsanız. :

Görüntü kalitesi inanılmaz üzeri,fakat oyun hiç de sürükleyici değil.Hikayesi bir süre sonra herkesi sıkıyor.Açıkcası GOW II daha iyiydi bence.
    10 Şubat 2012
soru sor

God of War® III 17 Mart'tan itibaren satışta!