eVGA'nın yeni üst seviye anakartı satışta: eVGA P67 FTW

İsimli konu WH 'Anakartlar' kategorisinde, ●ŚOП İKλZ● üyesi tarafından 23 Nisan 2011 tarihinde yazılmıştır. eVGA'nın yeni üst seviye anakartı satışta: eVGA P67 FTW hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. ●ŚOП İKλZ●

  ●ŚOП İKλZ● Yönetici

  eVGA'nın yeni üst seviye anakartı satışta: eVGA P67 FTW
  eVGA'nın geçtiğimiz hafta tanıttığı hızaşırtmacılara yönelik tasarladığı Intel P67 tabanlı yeni anakartı satış listelerine girdi.
  [​IMG]
  eVGA P67 FTW ismini taşıyan olan model Intel'in LGA 1155 soket yapılı işlemcilere evsahipliği yapacak. Yongaseti sorunun giderildiği B3 revizyonu ile geliyor.
  Teknik özellikleri önceki haberimizden alıntılayalım:

  • 12 fazlı güç tasarımı
  • 6 adet PCI-Express x16 yuvası (+ bant genişliğini maksimize edebilmek için NF200 PCI köprü yongası)
  • 24-pin'li güç bağlantısı
  • SLI ve CrossFireX çoklu ekran kartı kurulumlarına destek
  • 4 adet DDR3 bellek yuvası (DDR3-2133)
  • 2 tanesi SATA III toplamda 6 adet SATA bağlantısı
  • Çift Gigabit Ethernet, 7.1 kanal ses desteği, USB 3.0Ve tabii ki EVBot, voltaj ölçüm noktaları, anakart üzeri yeniden başlatma/güç/CMOS sıfırlama tuşları, kolay OC işlevi, hata bildirim LED'i, kullanılmayan PCIe yuvalarını pasif hale getirebilme vb. gibi bir dünya hızaşırtma odaklı ekstra özellik.
  [​IMG]
  Modele sadece anakart olarak satılması halinde 230 dolar değer biçmiş eVGA. Eğer paket olarak, yani beraberinde EVGauge ve ECP (gösterge aparatı ile denetim paneli) ile satın almak isterseniz de fiyat 280 dolara çıkıyor.
  [​IMG]
  Bu arada modelin küçük kardeşi olan ve daha mütevazı özelliklere evsahipliği yapan P67 SLI'yi de listelemiş eVGA. Onun fiyatı da 200 dolar.
  23 Nisan 2011
  #1
 2. eVGA'nın yeni üst seviye anakartı satışta: eVGA P67 FTW Cevapları

soru sor

eVGA'nın yeni üst seviye anakartı satışta: eVGA P67 FTW