erkekler için saç uzatmanın yolları

İsimli konu WH 'Erkekçe' kategorisinde, "..melekmi cadımı.." üyesi tarafından 5 Mayıs 2011 tarihinde yazılmıştır. erkekler için saç uzatmanın yolları hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. erkekler için saç uzatmanın yolları
  erkek saç uzatma yöntemleri
  erkekler için saç uzatma yöntemleri
  Hızlı saç uzatma formülleri

  80 gr. kadar kekiği 1 litre suda yaklaşık 3-4 dakika kaynattıktan sonra süzün. Saç diplerini masaj yaparak yıkayın. Kahverengi saçlar kekik çayı ile yıkanırsa renklerini korur ve parlaklık kazanır.

  Günlük düzenli olarak alfayla, ıspanak ve kişniş suyunu eşit miktarda karıştırıp için. Ayrıca saç derisine badem yağı ile yapacağınız masaj hem saçlarınızın dökülmesini önleyecek hem de daha sağlıklı ve hızlı uzamasına yardımcı olacaktır.

  Bir adet turpu rendeleyip suda yarım saat kadar pişirip süzün. Elde ettiğiniz turp suyuna yumurta sarısı ilave edip iyice çırpın. Bulamaç haline geldikten sonra saçlarınızı ovarak yıkayın.

  Bu tarifi koyu renk saçlara sahip olan beyler için. İçinde su kaynayan genişçe bir tencerenin içine daha küçük bir kabı oturtun. Yarım çay fincanı ayçiçeği yağını, 1 çorba kaşığı kakao yağını, 1 çorba kaşığı susuz lanolini bu ikinci kabın içinde eritin. Bütün bu yağlar eriyince, kabı kaynar suyun içinden alın ve karışımı iyice çırpın.
  Bu karışımdan 1 çorba kaşığı kadarını alarak buna 1 çorba kaşığı su katın, iyice karıştırın. Bu sıvıyı ovarak başınıza sürün ve bu durumda 15 dakika ile yarım saat arasında bekleyin. Ardından saçınızı yıkayıp durulayın. Bu tedavi koyu renk saçlara yeni bir canlılık ve parlaklık verir.

  NOT : Bayanlar da uygulayabilir
  .
  5 Mayıs 2011
  #1
 2. erkekler için saç uzatmanın yolları Cevapları

 3. :rock:saçlarım uzun oldu
  10 Şubat 2014
  #2
 4. hangisi etkili oldu
  30 Ağustos 2014
  #3
soru sor

erkekler için saç uzatmanın yolları

Alakalı Aramalar:

 1. erkek saç uzatma yöntemleri

  ,
 2. saç uzatma yöntemleri erkek

  ,
 3. erkeklerde saç uzatma yöntemleri

  ,
 4. erkek saç uzatma teknikleri,
 5. saç uzatmanın yolları erkek