Bir Erkekten Intikam Alma Yolları

İsimli konu WH 'Erkekçe' kategorisinde, ●ŚOП İKλZ● üyesi tarafından 30 Kasım 2010 tarihinde yazılmıştır. Bir Erkekten Intikam Alma Yolları hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. ●ŚOП İKλZ●

  ●ŚOП İKλZ● Yönetici


  Bir Erkekten Intikam Alma Yolları  İntikam Alma Duygusu

  Sevgilizden ayrıldınız ve intikam damarlarınız kabardı…Yenilgiye uğradığınızı düşünüyorsanız ve illaki intikam almanız gerektiğinizi düşünüyorsanız işte size profosyenelce intikam almanın yolları…

  Saçma sapan ve gereksiz duygular içine girip çocukca yollara başvurmayı bırakın gerçekten intikam denilebilecek yollara başvurun.İşte sevgilinizden intikam almanıza yarayacak mükemmel 6 yol…  Mükemmel Görünün

  Kendinizi kötü hissediyorsunuz ama bunun acısını paket paket cips yiyerek ya da bütün bir günü yatkta kıpırdamadan geçirerek kendinizden çıkarmayın çünkü içinizdeki hırs size fazladan bir beş kilo ve onlarca sivilce olarak geri dönebilir. Kendinize o aylardır hayalini kurduğunuz seksi ayakkabıları alın, saçlarınızı yaptırın ve en önemlisi sağlam bir özgüven eşliğinde sizde kalan eşyalarını geri vermek üzere eski sevgilinizin işyerine gidin. En tatlı intikam sevgilinizin neleri kaybettiğini görmesidir.

  Başka Biri İle Flört Edin

  “Madem beni terk etti, hemen başkasıyla evleneyim de görsün gününü” diyerek dönüşü olmayan bir yola girmeyin. Sırf intikam almak için ciddi kararlar vermek eski sevgilinizin erkek kardeşine asılmak size bir şey kazandırmaz, aksine ucuz görünmenize neden olur. Ancak aynı işyerini paylaştığı yakışıklı proje müdürüyle yakınlaşmanız eski erkek arkadaşınızın deliye dönmesini sağlayacak ve egosunu yerle bir edecektir.

  Sakin Davranın

  Aldatıldınız. Belki de beklemediğimiz bir anda terk edildiniz. Öfkenizi bastırmak için aklınızdan geçen şiddet dolu bütün duyguları bir yana bırakın. Sakin davranmanız eski sevgilinize vereceğiniz en iyi derstir.

  Sosyal Ağlarınızı Kapatın

  Teknoloji hayatımıza girdiğinden beri ayrılıkların ve alınan intikamların da seyri değişti. Maalesef, eski sevgililer ya da eşler, interneti hesaplaşma aracı olarak sıkça kullanıyor. Eski eşin mahrem fotoğraflarını yayınlamak da bu yollardan biri. Ancak şunu unutmamak gerekiyor; öfkeniz ne denli büyük olursa olsun, böyle bir hata yapmak size çok pahalıya patlayabilir. Bu durum “kişisel suç” kapsamına giriyor ve sonu yargıya uzanan tatsız bir yola doğru uzanıyor.

  Sizin buram buram ayrılık ve hüzün kokan iletileriniz onun canını yakmaktan çok, keyiflenmesine sebep olabilir. Kısa bir süreliğine de olsa sosyal arkadaşlık siteleriyle bütün ilişkinizi kesin. Sizden haber alamamak, hayatınızın ne yöne aktığını bilmemek onu çıldırtacaktır. Siz evde eski resimlerinize bakarak iç çekiyor olabilirsiniz ama onun bunu bilmesine gerek yok, bırakın meraktan deliye dönsün.

  Unutmak İçin Elinizden Geleni Yapın

  Çok sevdiğiniz birini hayatınızdan tamamen çıkarmak zordur. Canınızın acıdığını biliyoruz, hangimizin acımadı ki? Ama sürekli onu düşünmek size zarar verecektir. Yeni kitaplar okuyun, filmler izleyin, arkadaşlarınızla, ailenizle vakit geçirin, uzun zamandır gitmek istediğiniz dans kursuna kayıt olun. Kısacası kendinizi iyi hissetmek için çabalayın. Ünlü yazar Borges’in bir zamanlar dediği gibi “Unutmak en iyi intikamdır.” Onu unutun ve geleceğe umutla bakın. Her şeyin daha güzel ve daha berrak olduğunu göreceksiniz.
  Onu Umursamayın

  Eski sevgilinizi umursamamak en güzel intikamdır. Umursamaz görünmeye çalışın. Bir ev partisinde karşılaştınız diyelim. Gecenizi onun dikkatini çekmeye çalışarak mahvetmeyin. Konuşmak zorunda kalırsanız sohbeti kısa tutun. Aşırı davranışlardan kaçının. Eski sevgilinizi kıskandırmak için atacağınız kahkahalar işe yaramayacağı gibi tuhaf görünmenize sebep olacaktır. Size eşlik eden biri yoksa ara sıra cep telefonunuza bakın, sanki biriyle mesajlaşıyormuşsunuz gibi gülümseyin. Aranızda hiçbir yaşanmamış gibi davranmanız, onun kendini değersiz hissetmesine sebep olacaktır. Amacımız da bu değil mi zaten?

  Önemli:

  Şunu da unutmayınız ki intikam ve gurur kadar kötü bir duygu daha yeryüzünde bulunmamaktadır.

  1. Bazen insanlar intikam almak isterler genelde intikam almak isteyen insanlar büyük bir kazık yemiştir.

  Ondan daha iyi hayat yaşamak.
  onu gördüğünde gülümsemek.

  2. onu unutmak. ama seviliyorsa hala başka çareler aramak gerek.

  3. intikam alma şansınız varken intikam almamaktır. ne de olsa hak etmesine rağmen ona kötü davranmamak onu daha çok pişman edebilir.

  4. bir insanı öldüren öfke değil kahkahadır.

  5. onunla dost olmak ve her zaman neyi kaybettiğini ona hatırlatmak.

  6. inadına sevmek.

  7. eski sevgilinin sinir krizlerine girip, arkanızdan bolca kizmasini istiyorsanız; en yakın arkadaşlarından biri ile beraber olun. Böylelikle hem sevgiye hem de dostluğa olan güveni yıkılacak, "şu koca dünyada kimsesizmişim, beni kimseler sevmiyormuş" diye kendini yargılamaya başlayacaktır.

  8. unutmak, umursamamak. Ama bunları yaparken unutacağım, umursamayacağım diye değil, gerçekten de umursamamak, umursamamayı bile umursamamak.


  alinti...
  30 Kasım 2010
  #1
 2. Bir Erkekten Intikam Alma Yolları Cevapları

 3. bunları uyguladım çocuk beni hayatından men etti
  18 Ocak 2017
  #2
 4. ●ŚOП İKλZ●

  ●ŚOП İKλZ● Yönetici

  Zaten amaciniz bu degilmiydiki :)
  18 Ocak 2017
  #3
  YλяCλη bunu beğendi.
 5. ondan intikam almak benim için zevk? ALCAM DA
  14 Aralık 2017
  #4
soru sor

Bir Erkekten Intikam Alma Yolları

Alakalı Aramalar:

 1. erkeklerden intikam almanın yolları

  ,
 2. intikam alma yolları

  ,
 3. intikam almanın yolları

  ,
 4. erkeklerden intikam alma yolları,
 5. erkekten intikam alma yolları