Avatarlarınızı Yarışma Kurallarına Uygun Boyuta Getirmek-Resimli Anlatım

İsimli konu WH 'Yarışmalar' kategorisinde, "zєяяє" üyesi tarafından 5 Mayıs 2011 tarihinde yazılmıştır. Avatarlarınızı Yarışma Kurallarına Uygun Boyuta Getirmek-Resimli Anlatım hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. Avatarlarınızı Yarışma Kurallarına Uygun Boyuta Getirmek-Resimli Anlatım

Videolu anlatim eklenmistir&feature=player_embedded

Avatarımızı bilgisayarımıza kaydediyoruz. Ücretsiz PİX Resizer programını indirip kuruyoruz.

BURDAN

Kaydettiğiniz yeni resmi istediğiniz herhangi bir resim upload sitesine orjinal boyutuyla yükleyip çıkan direct linki yarışma konusunda mesaj yazacağınız yerdeki [​IMG] bu işarete tıklayarak yapıştırıyorsunuz.
    Kolay gelsin... ;)

Not: Hareketli avatarlarınızı bu programla büyütür ya da küçültürseniz; resim hareketli görünmüyor. Hareketli resimler için GİF Movie Gear programını kullanmanız gerekiyor ama bu program süre kısıtlamalı. 30 gün kullanabiliyorsunuz. Bu programı kullanmak için gerekli yardımı buradan alabilirsiniz.;)

GİF Movie Gear
    5 Mayıs 2011
    FexaT007 bunu beğendi.
  2. Avatarlarınızı Yarışma Kurallarına Uygun Boyuta Getirmek-Resimli Anlatım Cevapları

3. Sağol abla işime yaradı. :tamam:
    5 Mayıs 2011
  4. "...Gripin..."

"...Gripin..." Yönetici

Konu Tarafımdan Sabitlenmiştir.

Ellerine Sağlık Abla Güzel Anlatım Olmuş:)
    5 Mayıs 2011
  5. Sen de sağol.. ;)

Olmaaazz Deniz sabitleyecekti onu... :D Teşekkürler smodum. :happy:
    5 Mayıs 2011

6. gene geldin karıştın mı yarışmalarıma çabuk terket seni burda görmeyeyim :deli::muha:
    konuyu önce aşağı indirdim sonra tekrar sabite aldım gıcıklık değil mi Ufuk bey :deli::muha:

ablacım ellerine sağlık 2 tane sistem mesajı gelecek sana neyse olsun o kadarda :D:D

5 Mayıs 2011
  7. İyi yapmışsın Denizim.. :D Ama şimdi başka bir ricam daha var; Lütfen Eminem'in de eli değsin konuma, o da sabitten alsın ve sonra tekrar sabitlesin.. :muha: Sistem mesajlarım da gelmedi bu arada, istiyorum onları... :deli: :D

Ufuk bir de tinypic varmış mahsus söylemiyorsun değil mi? 3 ayda bir tekrar resim yükleyeyim diye, sırf eziyet olsun diye yani.. [kizgin] [kahretsin] :muha:
    5 Mayıs 2011
  8. "...Gripin..."

"...Gripin..." Yönetici

Ellerine Sağlık Diyeyim O Zaman Gıcık Diyecem Birisi Kızıyor:hehehe::hehehe:

Gıcıklık değil mi hem ben dün erken çıktım sana dedim sabah erkenciyim diye:hehehe::hehehe::hehehe:
    5 Mayıs 2011
  9. Aaaayh bir susun bee vıdı vıdı vıdı.
    Şaka yaptım şaka :muha: Ya tamam vurmayın :aaa:
    Öncelikle teşekkür ederim, bu program çok işime yarayacak :D
    Son olarak sohbetinize devam edebilirsiniz. :D
    6 Mayıs 2011
  10. Rica ederim kozmik mucizem.. ;)
    8 Mayıs 2011
  11. Sen de sağol.. ;)
    15 Mayıs 2011
  12. ●ŚOП İKλZ●

●ŚOП İKλZ● Yönetici

Konu cok yararli bir konu bencede sabite alinmasi dogru bir karar Böyle güzel faydali konulara benden Helalinden +Rep:D
    15 Mayıs 2011
  13. Ne desem bilemedim ki... :blush: Çok teşekkürler.. ;)
    15 Mayıs 2011
  14. Hadi yine iyisin,iyisin,iyisin :D
    15 Mayıs 2011
  15. Hem de nasıl.. :D Ama ben bu konuyu hazırlamak için ne kadar uğraştım biliyor musun sen? Önce print screen, sonra paint, daha sonra resim kırp, sonra resim sitesine yükle, kopyala yapıştır... Yaaaaa.... ;) :D
    21 Mayıs 2011
  16. ty paylaşım
    28 Temmuz 2011
  17. Teşekkürler.
    21 Ağustos 2011
  18. Rica ederim arkadaşlar.. :)
    22 Ağustos 2011
  19. harika aaaa
    15 Eylül 2011
  20. sağol abla :tamam:
    2 Ekim 2011
  21. Siz de sağolun, mesajlarınız için teşekkürler..:)
    4 Ekim 2011
soru sor

Avatarlarınızı Yarışma Kurallarına Uygun Boyuta Getirmek-Resimli Anlatım