arkadaşlar 2-3 kere aynı rüyayı gördüm

İsimli konu WH 'Rüya Tabirleri' kategorisinde, tatlıkız34 üyesi tarafından 31 Mayıs 2013 tarihinde yazılmıştır. arkadaşlar 2-3 kere aynı rüyayı gördüm hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. arkadaşlar ben hep rüyamda kıyametin koptuğunu görüyorum bu gerçek hayatada yansıyor o anı varya rüyamda geçk gibi yaşadığm içn gerçek hayatta aklıma gldiğinde korkuyorum bide bi keresinde tkrr kıyamet kopmuştu bni sorguya çkemişlerdi günahlarm daha çok çıkmıştı iki melek bni kolumdan tutup cehenemme götürürken htrlamıyorum bişey oluyodu cennete giriyodm snrm biri bana şefaat ediyodu acaba bunun bi açıklaması var mıdır ? namaz kılmıyorum kuran okumuyorum açıkçası bişey ypmıorm ama yaşım gereği bu yaz bşlycm ztn :agla:
    31 Mayıs 2013
  2. arkadaşlar 2-3 kere aynı rüyayı gördüm Cevapları

3. Her rüya salih rüya değildir. Bilinç altımız sağdan,soldan,yukarıdan, aşağıdan ve çapraz okumalar yapar. Siz istemeseniz de bazı bilgileri kaydeder ve bunları rüyada size yansıtır. Psikolojiniz açısından her rüyanıza derin anlamlar yüklemeyin. Hayatınızı gözden geçirin, bu rüyaları görmenize neden olan şeyi kendiniz bulmayı deneyin.

İyi Forumlar.
    1 Haziran 2013
  4. teşekkürler cevabın için :)
    2 Haziran 2013
  5. Bence de..Hiç ummadığın yerlerden bile rüya görebilirsin.Yani bilinç altın yüzünden hiç bilmediğin şeyleri bile görebiliyorsun.:D
    3 Haziran 2013
  6. Ya da üstün açık kalmış..:muha:
    3 Haziran 2013
  7. ALLAH hayırlara cıkarsın ınsallah
    3 Haziran 2013
  8. Evet,üstüm açık kalınca,bazen kabus basıyor.:D
    3 Haziran 2013
  9. Tutturdum.:D Bana inanmamış mıydın ? :hehehe:
    3 Haziran 2013
  10. Yo,gerçek ki.:alala:
    3 Haziran 2013
  11. Zaten gerçek,ne düşünüyordun yalan söyleceğimi mi?:) "İnsan ara sıra dış etkenlerden dolayı kötü rüyalar görebiliyor."
    3 Haziran 2013
  12. ahaha bnm görüğüm rüyaları anltsam gülmmekten ölürsünüz :muha::muha:
    16 Temmuz 2013
soru sor

arkadaşlar 2-3 kere aynı rüyayı gördüm