AMD Türkiye'den, İzle Cevapla Kazan Yarışması

İsimli konu WH 'Yarışmalar' kategorisinde, hasan kartal üyesi tarafından 12 Nisan 2012 tarihinde yazılmıştır. AMD Türkiye'den, İzle Cevapla Kazan Yarışması hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. [​IMG]

10 Nisan 2012 tarihinde AMD Facebook sayfasında başlayan “İzle Cevapla Kazan” yarışması, AMD ve NTV Spor Facebook sayfalarından takip edilebilecek. 4 hafta boyunca devam edecek yarışmada her haftanın 2 Şanslı Katılımcısı, AMD VISION platformuna sahip Toshiba dizüstü bilgisayar kazanma fırsatı yakalayacak.
    Dünyanın lider işlemci ve ekran kartı üreticilerinden AMD, Türkiye’deki sosyal medya aktiviteleri ile geniş yankı uyandırıyor. Geçtiğimiz dönemde Facebook sayfasında birçok takipçisini VISION platformlu bilgisayar sahibi yapan AMD Türkiye’nin, Facebook’taki ödüllü yarışmaları tüm hızıyla devam ediyor.
    10 Nisan Salı günü başlayan ve 4 hafta boyunca devam edecek olan “İzle Cevapla Kazan” yarışması kapsamında AMD Türkiye Facebook sayfasında her hafta bir video yayınlanacak, bu videoda AMD VISION teknolojisi ile ilgili sorular yer alacak. Her hafta soruları doğru yanıtlayan 300 ve 400. takipçiler, Toshiba dizüstü bilgisayar sahibi olma fırsatını yakalayacaklar.

Yarışma ile ilgili tüm detaylar AMD Türkiye ve NTV Spor Facebook Sayfasında!
    4 hafta boyunca AMD Türkiye sayfasında yer alacak “İzle Kazan Yarışması” ile ilgili gelişmeler, NTV Spor Facebook sayfasından da takip edilebilecek. Yarışma tüm takipçilerin katılımına açık olacak.
    Detaylı bilgi için: https://www.facebook.com/AMD/app_388479261172470

forumdaşlarım bilginize :)...

alıntı
    12 Nisan 2012
  2. AMD Türkiye'den, İzle Cevapla Kazan Yarışması Cevapları

3. ouw yeah .. laptop mu veriyor sadece? :)
    12 Nisan 2012
  4. Evet, laptop veriyor sadece:)
    12 Nisan 2012
  5. Toshiba hemde :p :D
    16 Nisan 2012
  6. Bu hafta son artık:uzgun:
    8 Mayıs 2012
  7. ya bana çıkmayacak kesinlikle eminim ama olsun yine katılıyım bari :P acıdım hadi :)
    8 Mayıs 2012
  8. Son ümidim bu hafta :)
    8 Mayıs 2012
  9. toshiba yada dell tercihimdir :)katıldım bende.. hayırlısı :)
    8 Mayıs 2012
  10. Haklısın, Toshiba'nın notebookları güzel oluyor:tamam:
    9 Mayıs 2012
  11. valla bedavba olduğu için toshiba iyi diyebilirim :D ama normalde pahalı oluyor onu biliyorum :) bu verilen bilgisayarın özellikleri ile ilgili bir açıklama felan var mı yaw ayrıca?
    9 Mayıs 2012
soru sor

AMD Türkiye'den, İzle Cevapla Kazan Yarışması