A.Ö.F.Tüm Yılların Tüm derslerin vize, final ve bütünleme sorularını indir ve yazdır

İsimli konu WH 'Sınavlar' kategorisinde, musti0768 üyesi tarafından 25 Haziran 2009 tarihinde yazılmıştır.

1. ziki

ziki Yönetici

23 Mayıs 2010
  2. ben gecmıs yılların fınal sorularını ıstıorum 3. sınıf işletme yardımcı olursanız cok sevınırım
    24 Mayıs 2010
  3. ziki

ziki Yönetici

24 Mayıs 2010
  4. h.günler arkadaşlar uygulamayı yapamıyan arkadaşlara her türlü yardımcı olabilirim.yeterki her kes başarılı olsun.isterseniz sizin istediğiniz dersleri bana mail atın ben sizin yerinize indireyim size sadece yazıcıdan çıkarmak kalsın.ama yazıcıdan çıkarmak için yukarıdaki linkteki proğramı indirmeniz lazım.tüm bunlar için bana ve sevdiklerinize dua edin yeter.
    msn vermek yasak!
    -----
    hazırlık işletme bölümü geçmiş sorular 2008-2009 bütünlemeyi verebilirmisin kardes.
    Allah razı olsun
    24 Mayıs 2010
  5. bende 2. sınıd son 5 yıl bütünleme sorularına ulaşamıyorum
    28 Haziran 2010
  6. selam arkadaşlar .
    almanca dan bütünlemeye kaldım fakat bir türlü anlamıyorum.tek dersten kalsamda mezun olma şansım varmıdır ?
    1 Temmuz 2010
  7. merhabalar bana okul öncesi öğetmenliği 1.sınıf dersleri olan anatomi,beslenme ve eğitim bilimine giriş derslerinin son 5 yılda çıkmış bütünleme soruları lazım.şimdiden çok teşekkürler. size kolay gelsin.
    5 Temmuz 2010
  8. merhaba ben son 5 yılın işletme 4. sınıf sermaye piyaları final vize bütünleme soru ve cevaplarını istiyorum yardımcı olabilir misiniz
    6 Temmuz 2010
  9. merhaba nolur yardım edin e öğren me portalında dediğiniz bölümü bulumıyorum nolur yardımcı olun
    27 Temmuz 2010
  10. ziki

ziki Yönetici

tam oLarak nerde sorun yaşıyorsunuz..onu söyLerseniz daha iyi yardımcı oLabiLirim :)
    28 Temmuz 2010
  11. Merhaba ben işletme intibak okuyorum. Genel muhasebe ve hukuka giriş derslerinden çıkmış soru ve cevaplafra ihtiyacım var , bu iki dersi bütte vermem lazım. Yardımcı olursanız sevinirim.
    2 Ağustos 2010
  12. mrb bende yardım istiyorum:agla: bu yıl kesin bitirmem gerekiyo işhukuku ve spk dan kaldım bunların bütünleme sorularını yollasanız olmazmı
    5 Ağustos 2010
  13. Merhaba bende rica etsem 1.sınıf genel işletme - davranış bilimleri ve temel teknoloji son 5yıl çıkan sorularını istiyorum yarımcı olurmusunuz. şimdiden çok tşk ederim herşey gönlünüzce olsun.:)
    8 Ağustos 2010
  14. hocam tüm linkler kırık aöf konusunda biri bana yardımcı olabilirmi acaba ara sınıf öğrencisiyim iktsada giriş ve genel muhasebe derslerinden bütünlemelere gireceğim bu derslerin çıkmış sınav sonuçlarına ulaşmamı sağlarısınız arkadaşlar. hepinize kolay gelsn
    9 Ağustos 2010
  15. Merhaba bende 1.sınıf genel matematik çıkmış soruları ve cevapları alabilirmiyim yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.
    12 Ağustos 2010
  16. herkese slmlar arkadaşlar bana 1, sınıf kamu yönetimi çıkmış sorularını bulabilirmisdiniz ben çok aradım ama bulamadım bir türlü yardımcı olursanız sevinirim iyi günler...
    15 Eylül 2010
  17. kpss öss ygs sbs gibi şeylerle öğrencilerin üzerinde oynuyolar ya denekmiyiz biz bizi nası böyle oynatırsınız kardeşim adam gibi sistem yapın kalsın ya of yeterrrrrr :ban: [kizgin] [kahretsin]
    3 Ekim 2010
  18. arkadaşlar sizi rahatsız edeceğim aöf elektrik öretimi ve dağıtımı bu sene okuyacağım yanlız bana bir sürü kitap verdiler bu kitapları nasıl ve konuları hakında bilgim yok gecmiş yıların sınav soruları elimde olsa belki bir fikir edinirim yardımcı olursanız sevinirim teşekürler
    24 Ekim 2010
  19. Merhaba arkadaslar oncelıkle ıyı geceler demek ıstıyorum.
    Dış tıcaret Acık ogretım 1. sınıf ogrencısıyım ve
    gecmıs yıllara aıt vize ve final sorularına ıhtıyacım var.
    Malum acık ogretım okumak zor.
    Yardımcı olabılırsenız cok sevınırım. yardımlarınızı bekliyorum.

Sımdıden tskler.
    24 Ekim 2010
  20. Arkadaşlar bunlara hiç gerek yok yeni yaptığımız sistem ile çok rahat bir şekilde soruları yazdırabileceksiniz. Aöf Geçmiş Yıllarda Çıkmış Soruları Görüntüleme Sistemi sayfasını ziyaret edin ücretsiz ve kolay kullanımlı olan bu sayfada 3 tıklama ile soruları yazdırabileceksiniz. Başarılar dileriz şimdiden :)
    31 Ekim 2010
soru sor

A.Ö.F.Tüm Yılların Tüm derslerin vize, final ve bütünleme sorularını indir ve yazdır

Alakalı Aramalar:

1. gecmıs yıllara aıt çalışma psıkoljısı aöf