A.Ö.F.Tüm Yılların Tüm derslerin vize, final ve bütünleme sorularını indir ve yazdır

İsimli konu WH 'Sınavlar' kategorisinde, musti0768 üyesi tarafından 25 Haziran 2009 tarihinde yazılmıştır.

1. 2010 - 2011 öğ.yılı kaıdı ile sosyoloji bölümüne kayıt oldum forum unuzu okudum. Ancak T.C ile Açıköğretim e-Öğrenme Portalı oturum açamıyorum sebebi ne olabilir. Kaydımın geçerli olduğunu yine AÖF sitesinden gördüm.Teşekkürler.
    12 Kasım 2010
  2. tşkler .....:)
    12 Kasım 2010
  3. slm arkadasalr bsarılar dilerim.ne olur ban yardımcı olun lutfen cok ıhtıyacım var.bu yıl aöt turk dili edebiyatına başlıcaam videolu ders anlatımlarını bulamıyorum bu kanuda yardımlarınıza ıhtıyacım var ne olur yardım edınız 1 2 3 4 sınıf ders anlatım videolarını nasıl ındırebılırım telım:05354034575 msn:[email protected] ne olur yardım edın turk dılı edebıyatı ders videolrına ıhtıycım varrrrr nolurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:pri:

cevabınız lutfen ipucu61qhotmaile gonderınız mumkunse cok ıhtıyacım var arkadaslar ınanın cok ıhtıyacım var lutfen yardımınız beklıyorum aöf turk dılı ve edebıyatı 1.2.3.4 sınıf vıdeo ders anlatımlarına cok ıhtıyacım var nolur yardım ednız lutfenn ındırebılceğım lınk verrımısnız mumkunse allah yar ve yardımcınız olsun

11 minutes süre sonraki ekleme :

arkadaslar soyle anlatım turk dılı edebıyatı videolu anlatımı nasıl ındırcem yardımcı olun lutfen lutfen sadece turk dılı edebıyatı 1 2 3 4 sınıfları gerekıyor banaa lutfennnnnnn
    3 Aralık 2010
  4. teşekkürler
    25 Aralık 2010
  5. olmadı bir türlü bana kamu yönetimi 3 sınıf soruları lazım 2005 -2010 arası ara sınavların yardımcı olursan sevinirim yeniyim biraz yardıma ihtiyacım var
    30 Aralık 2010
  6. [kahretsin]
    9 Ocak 2011
  7. 3 sınıf iktisat vize soruları ve final soruları tesekkur ederım :)
    14 Ocak 2011
  8. merhaba geçmiş yıllara ait sınav soru ve cevapları indiremedim sizde link varsa önderebilirmisiniz
    22 Ocak 2011
  9. ya ben işletme birinci sınıf cıkmıs sorularını istiyorum ama yapamadım bi türlü yardımcı olursanız sevinirim ..
    24 Ocak 2011
  10. h.gunler zeynep hanim.ben okulu bitirdim cok sukur ins.siz ve sizin gibi egitim goren arkadaslarimizda bitirir hayirlisiyla. Ben yaklasik bir yildan fazladir londradayim.inanin size yardimci olmayi cok isterdim ama su an cok yogunum hem okula gidiyorum hemde ise bakiyorum.ama isterseniz size nasil indirilip yazdirildigina dair resimli anlatim hazirlayip yollayayim ins.dua ile kalin hayirli gunler.

11 dakika süre sonraki ekleme :

Degerli arkadaslar dersleri nasil indirip yazdiracaginiza dair bilgilerin resimli anlatimi asagida linkini verdigim sitede mevcut oraya bakarsaniz sizde rahatlikla indirebilir ve yazdirabilirsiniz.hepinize yardimci olmasi dilegi ile.hayirli gunler dilerim.
    resimli anlatim sitesi :
    Bütün Açıköğretim Fakültesi (Aöf) Çıkmış Sınav Sorularını Nasıl İndirebilirim? Aöf Sorularını İndir, Açıköğretim Fakültesi (Aöf) Cevap Anahtarlarını İndir | Uzman Portal
    1 Şubat 2011
  11. ya biri banada aöf işletme 1.sınıf ara sınav sorularını indirsin ben yapamadım :((
    1 Şubat 2011
  12. mehaba bana da işletme hazırlık 2008-2009-2010 vize soru ve cwpları konusunda yardımcı olursanız sewinirim..tşkrlr..
    3 Şubat 2011
  13. merhaba arkadaşlar ben okulöncesi öğr. 1. sınıf öğrencisiyim. bilgisayardan anlayamıyorum :(defalarca denememe rağmen yapamadım kafam patladı. bana bunu nasıl yapacağımı anlatacak sabırlı bir arkadaş varsa msn mi eklesin teşekkürler... :)
    3 Şubat 2011
  14. ziki

ziki Yönetici

ben eLimden geLdiğince yardımcı oLmaya çalışırım .:)
    5 Şubat 2011
  15. soruları istemiştik yolunu bilyoruz zaten
    12 Şubat 2011
  16. hayırlı geceler ben halkla ilişkiler 1. sınıftayım ıktısata gırıs-hukuka gırıs ve uygarlık tarıhı derslerınden cıkmıs soruları maıl olarak gonderebılırmısınız sımdıden tesekkurler Allah razı olsun
    15 Şubat 2011
  17. merhaba ben işletme 3 sınıf son 10 yılın çıkmış sorularını iştiyorum .ingilizceden muafım
    25 Şubat 2011
  18. ben yapamıyorum soruları göremiyorum biraz yardımcı olunn
    26 Şubat 2011
  19. merhaba bana muhasebe soruları lazım 1. sınıf
    28 Şubat 2011
  20. ben indiremiyorum iktisat maliye 3. sınıf çıkmış sınav soruları gerekli son yılların yardım edermisiniz
    3 Mart 2011
soru sor

A.Ö.F.Tüm Yılların Tüm derslerin vize, final ve bütünleme sorularını indir ve yazdır