A.Ö.F.Tüm Yılların Tüm derslerin vize, final ve bütünleme sorularını indir ve yazdır

İsimli konu WH 'Sınavlar' kategorisinde, musti0768 üyesi tarafından 25 Haziran 2009 tarihinde yazılmıştır. A.Ö.F.Tüm Yılların Tüm derslerin vize, final ve bütünleme sorularını indir ve yazdır hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. Tüm Yılların Tüm derslerin vize , final ve bütünleme sorularını indir ve yazdr
    Merhaba arkadaşlar daha önce aof sorularını indirme yöntemini anlatmıştım ama aof sitesinde yapılan bir değişiklik nedeniyle soruların indirme yöntemide değişti.

Aşağıda anlatacağım yöntem sayesinde yine soruları ve cevapları bilgisayarınıza indirebilir, çıktılarını alabilirsiniz.

1- Masa üstünde soruları indireceğimiz bir klasör oluşturuyoruz.

2- e-ogrenme.anadolu.edu.tr sitesinden Oturum Açıyorsunuz.(T.C. kimlik no yeterLi açmak için) Soruların olduğu bölüme kadar geliyoruz. Siz hangi yılın sorularını indirecekseniz onu seciyorsunuz.Açılan sayfada Sağ taraftaki e-kitap'a tıklıyoruz. sonra da indirmek istediğimiz soruya.

3- İndirmek istediğiniz soru ekrana tam olarak gelince, İnternet Explorer'in Araçlar menüsünü tıklıyoruz. Oradan İnternet Seçenekleri bölümüne geçiyoruz.

4- Bu aşamada eğer İnternet Explorer'in 7.0' ını kullanıyorsanız. "Genel Sekmesinde-Gözatma Geçmişi bölümünde Ayarlar" bölümü var onu tıklıyoruz. Ekrana gelen menüden "Dosyaları Göster"i tıklıyoruz. ( 6. bölümden devam edin.)

5- Eğer İnternet Explorer'in 7.0'ından önceki bir sürümünü kullanıyorsanız. "Temporary İnternet Files" yazan bölümün altında ayarlar yazan yeri tıklıyoruz. Ekrana gelen menüden "Dosyaları Göster"i tıklıyoruz.

6- Ekrana geçici internet dosyalarının saklandığı bizimde soruların bulunduğu "Temporary İnternet Files" bölümü ekrana gelecek.

7- En üste başlıklar sırasıyla Ad-Tür-İnternet Adresi-Boyut-Süre Sonu-Son Değiştirme-Son Erişim Tarihi-Son Denetleme Başlıkları var.

8- Bu başlıklardan "Son Erişim Tarihi" yazan başlığı tıklıyoruz. En son erişim tarihine göre dosyalar sıralanıyor. En son tarih üste gelecek buna dikkat edin.

9- Mesela 2005-2006 yılına ait soruların cevap anahtarlarına bakıyorsak. En üste "unite02.swf?kitapURL=KitapSWF........" şeklinde bir dosya olacak cevap anahtarımız bu.

10- Bu dosyayı seçip mouse'nin sağ tuşuna basıyoruz, seçeneklerden Kopyala'yı seçiyoruz.

11- Masaüstünde ki sorularımızın kopyalanacağı klasörü açıyoruz, boş bir alanda mouse'nin yine sağ tuşuna basıyoruz. Seçeneklerden "Yapıştırı" seçiyoruz. Dosyamız "unite02[1].swf" şeklinde geldi. Dosyanın adını istediğiniz bir isimle değiştirebilirsiniz.

Diğer sorular ve cevaplar için aynı şeyleri yapıyoruz. Dikkat edeceğiniz bir nokta: Sınav sorularının ve cevap anahtarlarının en baş tarafında bir rakam var.

01 - AÇIKLAMA
    02 - CEVAP ANAHTARI
    03 - 1001 - GENEL MUHASEBE gibi

Siz 03-1001 - GENEL MUHASEBE yi tıklarsanız, En üste gelen dosyanın adı : "unite03.swf?kitapURL=KitapSWF........" oluyor. Yani siz hangi soruyu secerseniz unite yazısından sonraki rakama bu sorunun başındaki rakam geliyor.

Sınav Soruları ve Cevap Anahtarlarını yazıcıdan cıktı alabilirsiniz. Dosyaları açabilmek için ise ya sürükle bırak yöntemi ile Explorer'ın üzerine sürükleyip bırakın.( size Activex uyarısı verecek onaylayın.)

yada

http://download.macromedia.com/pub/flashplayer/updaters/9/sa_flashplayer_9_debug.exe linkindeki programla dosyaları açın.

Umarım açıklama yeterli olmuştur.

Sizlere iyi çalışmalar ve sınavınızda başarılar.

h.günler arkadaşlar uygulamayı yapamıyan arkadaşlara her türlü yardımcı olabilirim.yeterki her kes başarılı olsun.isterseniz sizin istediğiniz dersleri bana mail atın ben sizin yerinize indireyim size sadece yazıcıdan çıkarmak kalsın.ama yazıcıdan çıkarmak için yukarıdaki linkteki proğramı indirmeniz lazım.tüm bunlar için bana ve sevdiklerinize dua edin yeter.
    msn vermek yasak!
    25 Haziran 2009
  2. A.Ö.F.Tüm Yılların Tüm derslerin vize, final ve bütünleme sorularını indir ve yazdır Cevapları

3. Bankacılık ve sigortacılık derslerinde edebiyat hariç diğer hepsi. Yardımcı olabilirsen çook duacı olurum.
    1 Temmuz 2009
  4. tamam hanfendi en kısa zamanda elinizde bilin.1.sınıf değilmi.kusura bakmayın işlerim vardı biraz onun için cevabı geç yazdım.hayırlı günler

elif hanım buyrun sizin istediğiniz üzere bankacılık ve sigortacılık 2007 2008 bütünleme soru ve cevaplarını rar ile yolladım.gönderdiğim linkte sizin için gerekli bilgiler var.öncelikle rarlı dosyanın içinde bulunan flash proğramını bilgisayarınıza kopyalayın.dersinizle ilgili sorulara tıklayın birlikte açtan kopyaladığınız flash proğramını seçin.daha sonrasını resimli olarak anlattım ekte var kolay gelsin.hayırlı günler.dersleri indirmek için link:
    http://rapidshare.com/files/2518766..._ve_sigortac__305_l__305_k__dersleri.rar.html
    4 Temmuz 2009
  5. 3.sınıf maliyet muhasebesi
    4.sınıf muhasebe denetimi mali analiz.
    4.sınıf sermaye piyasası ve finansal kurumlar

Bu derslerin son beş yıllık bütünlemede çıkmış soru ve cavaplarına ihtiyacım var bütte mutlaka geçmem gerekiyor yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler
    21 Temmuz 2009
  6. tamam kardeşim en kısa zamanda elinde olur inşallah.

MERHABA KARACALAR KARDEŞİM İSTEĞİNİZ DERSLERİN 2007-2008 HAZIR DİĞERLERİNİDE EN KISA ZAMANDA YOLLUYORUM İNDİRME LİNKİ AŞAĞIDA ŞİMDİDEN KOLAY GELSİN
    http://rapidshare.com/files/261086644/aoef_notlar__305_.rar.html

Değerli arkadaşlar bazı arkadaşlarımız yardım istiyolar ama istedikleri dersleri belirtmiyolar istediğiniz dersleri belirtirseniz daha çabuk yardımcı olurum.dua ile kalın h.günler....
    21 Temmuz 2009
  7. mrb bende vergi uygulaması dersinin son beş yılının bütünleme sorularını çıkarmak istiyorum ama bir türlü olmadı eger yardım edebilirseniz çok iyi olur çünkü sadece bu ders yüzünden okul bitmiyor şimdiden çok teşekkür ederim
    31 Temmuz 2009
  8. sosyal bilimler ve arapça
    4 Ağustos 2009
  9. teşekkürlerr
    6 Ağustos 2009
  10. mrb arkadaşlar ben işletme 3. sınıf öğrencisiyim ve e-portalda sadece 2005-2006 yılının sınav soruları var acaba daha yeni sınav sorularına sahip olan var mı? yardımcı olursanız sevinirim.
    6 Ağustos 2009
  11. merhaba musti0768 arkadaşım karacalar10 rumuzlu arkadaşın istediği derslerin aynısı bende isteyecektim saol 2007-2008 i koymuşsun aldım da ondan önceki 5 seneyi ne zaman koyacaksın? şimdiden teşekkürler....
    7 Ağustos 2009
  12. özür kusuruma bakmayın.ben o kadar aktif olmadığım için forumu ne kadar nasıl kullanacağımı bilmediğimden cevapsız bırakmışımdır.başarılarınızın devamını dilerim
    9 Ağustos 2009
  13. arkadaşlar kusuruma bakmayın geciktim cevap yazmakta istediğiniz dersleri 2 gün içinde elinizde bilin bide zahmet olmassa aldığınıza dair bi msj yazabilirseniz sevinirim.

Hanife hanım özür dilerim ben tam olarak anlayamadım sizin istediğiniz bütünleme final kısaca çıkmış sorularmı tam isteğinizi belirtirseniz daha çabuk yardımcı olrum inşallah.h.günler

ÇİĞDEM TWETY VE KARACALAR 10 ARKADAŞLAR İSTEĞİNİZ ÜZERE SON 5 YILIN İSTEDİĞİNİZ DERSLERİNİ YOLLADIM ALDIĞINIZA DAİR Bİ MSJ YAZARSANIZ ÇOK MEMNUN OLURUM GİRECEĞİNİZ SINAVLARDA VE DÜNYA SINAVINDA MEVLA BAŞARILI OLMAYI NASİB ETSİN H. GÜNLER DERSLERİ İNDİRMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNK İ KULLANIN LÜTFEN.
    http://rapidshare.com/files/265811441/A.oe.F._SON_5_YIL__BueTueNLEME_SORULARI.rar.html

SAMURAY07 KARDEŞİM İSTEĞİN ÜZERE SOSYAL BİLİMLER VE ARAPÇA DERSLERİNİ YOLLADIM DERSLERİ AŞAĞIDAKİ LİNKTEN İNDİREBİLİRSİN MEVLA MUAVFAK EYLESİN H.GÜNLER.
    http://rapidshare.com/files/265814218/__304_LAH__304_YAT_A.oe.F.rar.html

NATİKA KARDEŞİM İSTEĞİN ÜZERE VERGİ UYGULAMALARININ SON 5 YIL BÜTÜNLEME SINAVI SORU VE CEVAPLARINI YOLLUYORUM.MERVLA MUAVFAK EYLESİN DERSLERİ AŞAĞIDAKİ LİNKTEN İNDİREBİLİRSİN H.GÜNLER
    Click here to download file
    http://rapidshare.com/files/265825800/VERG__304__UYGULAMASI.rar.html
    10 Ağustos 2009
  14. Musti0768 kardeşim,
    Siteye girmiyodum pek (şifremi bile unutmuşum.Sırf sana teşekkür etmek için girdim Allah inandırsın kardeşim.
    Arkadaşlar sürekli istiyorsunuz da elinize geçince bi , "sağolasın kardeş indirdim,hakkını helal et" falan demek bu kadar zor mu ?
    :ban:

Tekrar teşekkürler Musti,Allah razı olsun kardeşim.
    10 Ağustos 2009
  15. merhaba arkadaşlar. musti banada yardımcı olabilir misin. ama bende program yüklü değil iş yerindeki bilgisayarada yüklemek istemiyorum o yüzden bana da dosya şeklinde açabileceğim şekilde soruları yollayabilir misin. mail adresi de verebilirim ona da atabilirsin. şimdiden teşekkürler....
    11 Ağustos 2009
  16. ziki

ziki Yönetici

Hep Musti kardeşimize yüklenmeyin arkadaşlar :) Söyleyin biz de yardımcı olalım.
    11 Ağustos 2009
  17. sağolasın dragar kardeşim mevla sizdende razı olsun düşünüp zaman ayırdığın için.hakkımız varsa tüm arkadaşlara helal olsun yeterki ellerine ulaşsın işleri görülsün ne mutluki bize böyle bi hizmeti uygun görmüş.ayrıca bizlere böyle bi imkanı sunan site çalışanlarınada dua etmek lazım.mevla onlarında işini ras getirsin.

merhaba ooozgee hanım siz hangi dersleri istiyosanız belirtin ben yollayım inşallah.bide size zahmet okuduğunuz bölümü ve istediğiniz dersleri belirtirseniz daha iyi olur bazı arkadaşlar bölümü belirtmeyi unutuyolar herhalde oda biraz uğraştırıyo.ha bide sizin bilgisayarınıza bi şey kurmanıza gerek yok ben size yollayacağım derslerin içinde yolluyorum zaten siz sadece bilgisayarınıza kopyalaycaksınız o kadar.ister mail adresinize yollayım ister siteye siz nasıll arzu ederseniz o olur inş.h.günler
    11 Ağustos 2009
  18. merhaba bende hazırlık okuyorum şu an yani işletme 2.sınıfım banada son5 yılın bütünleme sorularını bulursanız sevinirim iiktisada giriş hukuga giriş genel işletme genel muhasbe teşekürler şimdiden
    11 Ağustos 2009
  19. ziki

ziki Yönetici

tamamdır.. bende geçen hafta bütleri indirmiştim.. en kısa zamanda sorular burda ;)
    11 Ağustos 2009
  20. musti arkadaşım bende son 5 yılın maliyet muhasebesi sorularını ve cvplarını rica edicektim.Verdiğin linklerin bir kısmından yararlandım fakat eksik bazı linklerde hata verdi...Şimdiden çok teşekkür ediyorum kardeşim.Allah Razı Olsun..
    11 Ağustos 2009
  21. ziki

ziki Yönetici

berrak deniz işte istediğin sorular ve cevapları. Sınavlarda başarılar dilerim. Bana da dua et emi :D
    AÖF Son 5 yılın GeneL Muhasebe- Genel İşletme- İktisada Giriş - Hukuka Giriş Bütünlemede Çıkmış Soru ve Cevapları
    İşte Linki ---->> http://s1.dosya.tc/sadaGiri_B_t_nleme__km__SoruveCevaplar_.rar.html

Linke tıklayınca açılan sayfa da Geri Sayım Saniyesini bekle ve Download ı tıkla bu kadar :)
    11 Ağustos 2009
soru sor

A.Ö.F.Tüm Yılların Tüm derslerin vize, final ve bütünleme sorularını indir ve yazdır

Alakalı Aramalar:

1. Genel muhasbe fınal soruları